Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018-2019

Czcionka:

2018-2019

  1. Patrycja Bortnowska – II miejsce XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów kl. Inst. Dętych – Poznań 01.12.2018 r. (nauczyciel Jan Kupczyński)

  2. Antoni Wolski – III miejsce XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Kl. Inst. Dętych – Poznań 01.12.2018 r. (nauczyciel Jan Kupczyński)

  3. Kacper Olender – III miejsce IV Konkurs Skrzypcowy – Gorzów Wlkp. 19.03.2019 r. (nauczyciel Joachim Wróbel)

  4. Kacper Olender – V miejsce Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy – Zielona Góra 06.04.2019 r. (nauczyciel Joachim Wróbel)

  5. Kacper Olender – III miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe – Zbąszyń, 9.06.2019 r.  (nauczyciel Joachim Wróbel)

  6. Lilianna Neumann – III miejsce w gr.II XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko…”  – Gorzów Wlkp. 9-10.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  7. Liliana Putek – III miejsce w gr.I  XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko…”  – Gorzów Wlkp. 9-10.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  8. Tomasz Żwierełło – III miejsce w gr.I  XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko…”  – Gorzów Wlkp. 9-10.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  9. Lilianna Putek – tytuł „Czarodziej fortepianu” X Prezentacje  Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian”  – Zielona Góra 13.04.2019 r. (nauczyciel Marina Rusak).

  10. Lilianna Neumann – wyróżnienie X Prezentacje  Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian” – Zielona Góra 13.04.2019r. (nauczyciel Maina Rusak).

  11. Tomasz Żwierełło – wyróżnienie X Prezentacje  Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian”  – Zielona Góra  13.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  12. Tomasz Żwierełło – wyróżnienie X Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „ Z tańcem przez wieki ”  – Pyrzyce 12.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  13. Lilianna Putek –wyróżnienie X Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „ Z tańcem przez wieki” – Pyrzyce 12.04.2019r.   (nauczyciel Marina Rusak).

  14. ​Lilianna Putek – I miejsce w gr.I XIII Ogólnopolski Konkurs Miniatur fortepianowych „Łowiecki” – Wrocław 24-25.05.2019 r. (nauczyciel Marina Rusak).

  15. Lilianna Neumann – wyróżnienie i „Srebrny dyplom” w gr.II , II Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode talenty”   – Szczecin 26-27.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  16. Monika Kucharska – wyróżnienie i „Brązowy dyplom „w gr.III, II Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode talenty” – Szczecin 26-27.04.2019r. (nauczyciel Marina Rusak).

  17. Wiktoria Kniaziewicz – wyróżnienie XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko…”  – Gorzów Wlkp. 9-10.04.2019r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  18. Alicja Wawszczyk –  III miejsce X Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „ Z tańcem przez wieki ”  – Pyrzyce 12.04.2019r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  19. Wiktoria Kniaziewicz – wyróżnienie X Prezentacje  Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian” – Zielona Góra 13.04.2019 r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  20. Alicja Wawszczyk – wyróżnienie X Prezentacje  Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian” – Zielona Góra 13.04.2019 r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  21. Wiktoria Kniaziewicz – wyróżnienie i „Brązowy dyplom „w gr.I, II  Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode talenty” –  Szczecin 26-27.04.2019r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  22. Alicja Wawszczyk – wyróżnienie i „Brązowy dyplom „w gr.I, II Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode talenty”  – Szczecin 26-27.04.2019r. (nauczyciel Wiktoria Płachta).

  23. Natalia Pęcherzewska – I miejsce w konkursie gitarowym „ Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.03.2019 r. (nauczyciel Marek Popis).

  24. Agata Falkowska – III miejsce w konkursie gitarowym „ Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.03.2019 r. (nauczyciel Marek Popis).

  25. Agata Falkowska – wyróżnienie Ogólnopolskie prezentacje gitarowe  „ Hurra gitarra” – Świebodzin 11.05.2019 r. (nauczyciel Marek Popis).

  26. Mariusz Zieliński – wyróżnienie II Międzyregionalny Konkurs Wiolonczelowy – Gorzów Wlkp. 30.03.2019 r. (nauczyciel Joanna Nowak).

  27. Patrycja Bortnowska – II miejsce w gr. IV w XXII Wielkopolskim Konkursie Uczniów Klas Instr. Dętych – Poznań 01.12.2018 r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

  28. Antoni Wolski – III miejsce w gr. V w XXII Wielkopolskim Konkursie Uczniów Klas Instr. Dętych – Poznań 01.12.2018r.  (nauczyciel Jan Kupczyński).

  29. Patrycja Bortnowska – wyróżnienie III Gorzowski Turniej Stroikowy – Gorzów Wlkp. 05.03.2019 r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

  30. Antoni Wolski – III miejsce Pro Bohemia 17 Rocnik Mezinarodni Interpretacni Soteze – Ostrawa 4-7.04.2019r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

  31. Patrycja Bortnowska – wyróżnienie   XXXIX Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka – Szczecinek 9-11.05. 2019 r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

  32. Lena Wasij – wyróżnienie XXXIX Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka – Szczecinek 9-11.05. 2019 r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

  33. Lena Wasij – II miejsce VIII Międzyregionalny Konkurs Fletowy – Gorzów Wlkp. 15.05.2019 r. (nauczyciel Jan Kupczyński).

Zegar

Imieniny